Dyrekcja i administracja

Nasza misja to budowanie lepszej przyszłości edukacyjnej.

Dyrektor szkoły

mgr inż. Ryszard Dołęga

Wicedyrektor szkoły

mgr inż. Ewa Dołęzka

Wicedyrektor szkoły

mgr Ewa Kimicka

Kierownik warsztatów szkolnych

Robert Skóra

Kierownik gospodarczy

mgr inż. Mirosław Ladwiniec

Nauczyciele

Twoi przewodnicy w nauce i rozwoju.

  • Agnieszka Alikowska
    Język polski
  • Sławomir Anklewicz
    Elektryka i OZE
  • Wojciech Arseniuk
    Informatyka
  • Wojciech Bagiński
    Informatyka i Mechatronika
  • Zenon Bahonko
    Budownictwo i Podstawy przedsiębiorczości
  • Marta Bąkowska
    Grafika i nauczyciel wspierający
  • Agnieszka Biegajło
    Wychowanie fizyczne
  • Tadeusz Bielecki
    Mechanika pojazdowa
  • Mariusz Biskupski
    Mechanika pojazdowa
  • Edward Bujnik
    Mechanika pojazdowa
  • Agnieszka Cholewińska
    Język niemiecki i Historia
  • Laura Czuhan
    Język polski i Doradztwo zawodowe
  • Ryszard Dołęga
    Mechatronika i Robotyka
  • Ewa Dołęzka
    Geografia, Podstawy przedsiębiorczości
  • Elżbieta Dorosz
    Informatyka
  • Agnieszka Gawda
    Edukacja dla bezpieczeństwa i nauczyciel wspieracjący
  • Tomasz Gawryszuk
    Mechanika pojazdowa
  • Monika Hołubiuk-Martyniuk
    Język angielski
  • Justyna Jakubczyk
    Plastyka
  • Anna Jeleń
    Biologia i WDŻ
  • Ewa Kimicka
    Grafika i Matematyka
  • Dariusz Kirczuk
    Matematyka
  • Sylwester Kłusek
    Grafika
  • Izabela Kopryk
    Nauczyciel wspomagający
  • Przemysław Kosieradzki
    Mechanika
  • Anna Kozłowska
    Religia i WDŻ
  • Dorota Kubicka
    Wychowanie fizyczne
  • Iwona Kuzawińska
    Biblioteka
  • Marta Makarska-Makaruk
    Historia i HiT
  • Edyta Maksymiuk
    Język rosyjski i Język niemiecki
  • Edyta Michalczuk
    Grafika
  • Eugenia Iwona Michalczuk
    Elektryka
  • Tadeusz Michalczuk
    Wychowanie fizyczne
  • Renata Miechowicz
    Język angielski
  • Magdalena Najdyhor
    Język angielski
  • Sergiusz Niktin
    Religia
  • Alicja Ocimek
    Nauczyciel wspomagający
  • Sławomir Oleszczuk
    Nauka jazdy
  • Sylwester Paszkiewicz
    Elektryka samochodowa
  • Artur Pawłowski
    Geografia
  • Ewa Piech
    Historia i HiT
  • Bożena Piotrowska
    Grafika i Język niemiecki
  • Anna Pożaroszczyk
    Chemia
  • Edyta Rypina
    Matematyka
  • Waldemar Sadowski
    Mechanika pojazdowa
  • Anna Sawczuk
    Biblioteka
  • Jacek Sawczuk
    Fizyka i Mechatronika
  • Robert Skóra
    Mechanika
  • Barbara Skrobaczewska
    Nauczyciel wspomagający
  • Piotr Skwierczyński
    Język angielski
  • Magdalena Sowa
    Psycholog
  • Barbara Stańczuk-Kalinowska
    Język polski
  • Małgorzata Suszczyńska
    Język polski
  • Łukasz Szubarczyk
    Język angielski
  • Jacek Szyc
    Wychowanie fizyczne
  • Roman Szymczuk
    Elektryka
  • Ewa Toczek
    Pedagog i nauczyciel wspomagajacy
  • Małgorzata Twarowska-Przygoda
    Język polski
  • Małgorzata Wawryca
    Język rosyjski
  • Monika Wielgórska
    Matematyka
  • Ewa Wilk
    Fizyka i Budownictwo
  • Małgorzata Winarczuk
    Wychowanie fizyczne
  • Izabela Włodarska
    Język angielski
  • Katarzyna Wojewoda
    Matematyka i Fizyka
  • Krzysztof Wojtysiak
    Mechanika pojazdowa
  • Adam Woźniak
    Religia
  • Tadeusz Wrzaszcz
    Informatyka
  • Grażyna Zawadzka
    Wychowanie fizyczne
  • Anna Zgorzałek
    Język angielski