Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Zachęcamy do udziału w konkursie z atrakcyjnymi NAGRODAMI, które można wygrać:

I miejsce – BON PODARUNKOWY o wartości 1 800 zł do realizacji w jednej z sieci sklepów z elektroniką oraz sprzętem RTV i AGD;

II miejsce – BON PODARUNKOWY o wartości 1 400 zł do realizacji w jednej z sieci sklepów z elektroniką oraz sprzętem RTV i AGD;

III miejsce – BON PODARUNKOWY o wartości 1 000 zł do realizacji w jednej z sieci sklepów z elektroniką oraz sprzętem RTV i AGD;

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie? – zadania konkursowe,

w terminie do 10 marca 2024 r. przygotować pracę konkursową w jednej z trzech kategorii:

PLAKAT – wykonanie plakatu z okazji „100-lecia Polskiego Komitetu Normalizacyjnego”.

ESEJ – napisanie eseju na temat „Jaki wpływ mają normy na moje życie codzienne”.

FILM – nakręcenie krótkiego filmu na temat: „Jaki wpływ mają normy na moje życie codzienne”.

Wymagania szczegółowe dotyczące prac konkursowych.

Wszystkie prace konkursowe muszą nawiązywać do jubileuszu 100-lecia Polskiego Komitetu Normalizacyjnego i nie mogą zawierać logotypu Organizatora.

1. Kategoria “Esej” – esej powinien być napisany zgodnie z obowiązującymi zasadami pisowni ortograficznej i regułami gramatycznymi, i dostarczony w formacie docx. .doc, przy zastosowaniu maksymalnie 8 000 znaków (ze spacjami), bez bibliografii. Pracę należy podpisać imieniem i nazwiskiem autora w lewym górnym rogu pierwszej strony opracowania. Praca powinna być podpisana nazwiskiem i imieniem autora w tytule pliku.

2. Kategoria “Plakat” – praca powinna być wykonana dowolną techniką, wykonana w rozmiarze A3 i dostarczona w formacie jpg, png, pdf. Prace plastyczne wykonane inną techniką niż komputerowa należy przetworzyć na formę elektroniczną. Praca powinna być podpisana nazwiskiem i imieniem autora w tytule pliku.

3. Kategoria “Film” – praca powinna polegać na nakręceniu krótkiego (do 4 minut) filmu w formacie .mp4, .mpg lub .avi w rozmiarze do 100 MB. Filmy muszą zawierać napisy dla niesłyszących (odzwierciedlające dosłowny zapis treści). W kategorii film dopuszcza się do 3 osób jako zespół współautorów pracy. W przypadku nagrodzenia pracy w kategorii „Film”, zrealizowanej przez zespół, każdy z jego twórców otrzymuje równorzędną nagrodę. Dane autora/autorów (imię i nazwisko) powinny być zawarte w treści filmu.

W razie pytań, konsultacji, zgłoszenia do konkursu, proszę o kontakt przez e-dziennik lub sala 311,

Edyta Michalczuk – nauczyciel przedmiotów graficznych.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie https://tiny.pl/c2s4k.

Więcej informacji o działalności Polskiego Komitetu Normalizacyjnego znajdziesz na stronie www.pkn.pl

Polski Komitet Normalizacyjny już po raz 12 organizuje Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja”. Obecna edycja związana jest z obchodami 100- lecia działalności tej instytucji. „100-lecie Polskiego Komitetu Normalizacyjnego” – to temat tegorocznego konkursu „Normalizacja i ja”.